Wesela w Galerii Szczudło

Sakrament małżeństwa oraz przyjęcie weselne to niesamowite i ważne wydarzenie w życiu każdej młodej pary. Staramy się dbać o to, aby każdy szczegół był dopracowany i aby ta niesamowita chwila na zawsze pozostała w sercach nowożeńców.

W Galerii Szczudło mają Państwo możliwość zorganizowania wymarzonego wesela nawet na 250 osób.

Dobra kuchnia przygotowana przez najlepszych trójmiejskich kucharzy i wyjątkowy klimat sali, którą zdobi rzeźbiony i intarsjowany gzyms, intarsjowane boazerie, pilastry i kolumny oraz modrzewiowa posadzka, ale także walory przyrody i krajobrazu tego miejsca sprawiają, że nasi goście czują się u nas wspaniale.

Na życzenie klienta możliwe jest zorganizowanie profesjolanego rzutnika z ekranem oraz dodatkowych atrakcji, takich jak fotobudka czy piłkarzyki  /miejsce udostępniamy nieodpłatnie/.

Współpracujemy również z wieloma osobami oraz firmami związanymi z branżą weselną, które sprawią, że Państwa przyjęcie stanie się jeszcze piękniejsze!

Nie mają Państwo pomysłu na oprawę muzyczną, dekoracje lub w dalszym ciągu szukają fotografa? Z wielką chęcią pomożemy w przygotowaniach!

Poniżej przedstawiamy przykładową ofertą weselną.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.
 „Przykładowa oferta weselna”